RU

Кличком в ролі мера незадоволені половина киян - опитування

24.10.2016, 14:08
Кличком в ролі мера незадоволені половина киян - опитування - Фото
Віталій Кличко
Половина киян не задоволені роботою міського голови Віталія Кличка. При цьому на найближчих виборах до другого туру знову вийшли б Кличко і його головний конкурент на минулих виборах Борислав Береза. Про це свідчать результати дослідження соцгрупи Рейтинг, які представив на прес-конференції засновник компанії Ігор Тищенко, передає кореспондент ЛІГА.net.

Половина опитаних не задоволені діяльністю мера, а дві третини незадоволені роботою депутатів Київради. 35% опитаних задовольняє діяльність Віталія Кличка.

За словами Тищенка, 40% респондентів не визначилися або не пішли б на вибори, якби вони відбулися найближчим часом. Серед тих, хто готовий прийти на вибори і визначився, 35% підтримали б Кличка, 12% - Березу, 9% - Володимира Бондаренка, 8% - екс-мера Олександра Омельченка, 5% - Сергія Гусовського і 4% - Олександра Пузанова.

"Якщо порівняти ці показники з даними 2015 року, всі тренди збереглися. Є чітко визначений лідер. Правда, дещо знизилася підтримка Кличка і Гусовського. У той же час збільшилася підтримка Берези. Але тренди ті ж. Знову був би другий тур, і в другий тур знову вийшли б Кличко і Береза ", - сказав він.

Найбільше киян турбує зростання тарифів на комунальні послуги - 77%. Третина респондентів стурбовані корупцією в місцевих органах влади, роботою комунальних служб, якістю доріг та комунальних послуг. Майже чверть опитаних незадоволені хаотичними парковками і якістю благоустрою дворів. 21% стурбовані пробками на дорогах і квартирними крадіжками, 19% - хаотичною забудовою міста, 13% - надмірною кількістю МАФів.

Читайте також: Про кого з них більше говорять: рейтинг мерів України

Дослідження проведено 16-20 вересня 2016 року, опитано 1000 киян від 18 років і старше. Похибка не перевищує 3,1%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини