RU

Кличко: Зняті кандидати не отримають грошової компенсації

05.10.2012, 16:03
Кличко: Зняті кандидати не отримають грошової компенсації - Фото
Віталій Кличко
Партія УДАР не буде компенсувати витрати на виборчу кампанію своїм кандидатам, які будуть зняті на користь кандидатів від об'єднаної опозиції Батьківщина. Про це сказав сьогодні лідер УДАРу Віталій Кличко.

"Ми можемо компенсувати тільки таким чином - побудувавши демократичну державу. Це завдання українців. Особисті амбіції і партійні амбіції ми повинні відсунути в сторону, якщо хочемо побудувати сучасну державу. А якщо людина на першому місці бачить тільки себе, а не завдання, яке стоїть перед суспільством, то у неї немає ніяких перспектив", - зазначив Кличко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Політик підкслив, що члени УДАРу зобов'язані виконувати рішення партії. "Ми хочемо, щоб політика була прозорою, а не політикою кулуарних домовленостей", - редодав Кличко.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що об'єднана опозиція Батьківщина і партія УДАР проводять переговори щодо єдиного кандидата від опозиції по мажоритарних округах. Лідери політичних сил відзначають, що в тих округах, де один з кандидатів від опозиції на сьогоднішній день має меншу підтримку, ніж інший опозиціонер, повинен буде зняти свою кандидатуру.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини