RU

Кличко: З таким же успіхом можна забрати мандати у мене і Яценюка

05.03.2013, 17:56
Кличко: З таким же успіхом можна забрати мандати у мене і Яценюка - Фото
Власенко, Яценюк, Кличко у Верховній Раді (зліва направо)
Лідер партії УДАР Віталій Кличко вважає, що якщо слідувати логіці спікера Володимира Рибака, то депутатський мандат можна забрати і в Арсенія Яценюка, і у нього. Про це він заявив сьогодні після засідання у Вищому адміністративному суді України, який розглядає справу про позбавлення мандата  Сергія Власенка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кличко підкреслив: "Влада намагається зробити з парламенту збіговисько маргіналів. За таким принципом вони хочуть викосити півпарламенту. Якщо виходити з такої логіки, то сьогодні Арсеній Яценюк був представником Власенка в суді, його можна позбавити мандата. Я теж ще не зупинив свою спортивну ліцензію, і також можна знайти підстави, щоб і я не був депутатом".

Нагадаємо, влада вважає, що захисник Юлії Тимошенко досі незаконно займається адвокатською діяльністю, поєднуючи її з депутатською. Сам же Власенко наполягає, що подав заяву до Ради адвокатів України з проханням скасувати його адвокатське свідоцтво, щоб не було підстав для якихось політичних інсинуацій. Він зазначив, що відповідно до чинного законодавства право на заняття адвокатською діяльністю припиняється з дня подання заяви, однак це не позбавляє його права продовжувати бути захисником Тимошенко.

Сьогодні Вищий адміністративний суд України долучив до матеріалів справи документ, згідно з яким 27 лютого, на момент засідання регламентного комітету Верховної Ради, Сергія Власенка вже не було в Реєстрі адвокатів.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини