RU

Кличко: Влада повинна не мандати забирати, а винних карати

17.09.2013, 11:48
Кличко: Влада повинна не мандати забирати, а винних карати - Фото
Віталій Кличко
Лідер фракції УДАР  Віталій Кличко розкритикував позбавлення депутатів мандатів за нібито порушення в ході виборів без покарання тих, хто фальсифікував результати. Про це він заявив у своєму виступі у Верховній Раді.

"Хочу застерегти владу від спроб через суди змінити склад парламенту. Зверніть увагу, суди майже через рік після виборів стверджують, що на певних округах були порушення. Тоді чому порушники досі не покарані ? Покарані тільки депутати, яких позбавляють мандатів. Немає офіційної відповіді Генпрокуратури про розслідування цих порушень і притягнення винних до відповідальності", - підкреслив Кличко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Політик переконаний, що якщо винних не покарають, то тим самим "влада насамперед підтвердить, що в порушення закону і Конституції перекроює парламент за своїм розсудом". "А це ніяк не в'яжеться з деклараціями про європейський вибір" , - сказав він.

Нагадаємо, раніше суди під різними приводами позбавили депутатських повноважень Олександра Домбровського, Павла Балогу, Сергія Власенка, Андрія Веревського і Ігоря Маркова.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини