RU

Кличко: Влада намагалася купити депутатів УДАРу

22.11.2012, 16:08
Кличко: Влада намагалася купити депутатів УДАРу - Фото
Віталій Кличко

Лідер партії УДАР Віталій Кличко розповів, що влада намагалася купити членів його партії, які пройшли в Раду. До нього особисто з подібними пропозиціями не зверталися. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів.

"Більше десятка таких розмов з членами фракції було. Обіцяли різні речі. Обіцяли комітети, обіцяли винагороду, лояльність. В даному випадку діють двома методами - батога і пряника", - сказав він, цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Кличко відмовився називати імена членів його партії, яким надходили пропозиції від влади. Водночас він зазначив, що партійці, яким робили ті чи інші пропозиції, встояли.

Відповідаючи на запитання, хто саме веде розмови з майбутніми депутатами від УДАРу, Кличко сказав: "Хто пропонує, представники якої політсили - здогадатися нескладно". Не уточнив він і порядок цифр. За словами Кличка, до цифр справа просто не доходила - члени УДАРу відмовлялися від пропозицій про співпрацю на старті.

Крім того, як повідомив Кличко, до нього особисто з подібними пропозиціями не зверталися. "Такі розмови зі мною конкретно не велися - в розмові зі мною можна отримати дуже неадекватну відповідь, або ж навпаки - найадекватнішу", - пояснив Кличко. Він висловив упевненість в тому, що всім депутатам від партії УДАР вдасться встояти в подібних ситуаціях, і тушок серед них не буде.

Досьє на Віталія Кличка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини