Кличко виторгував у опозиції чотири округи по Києву

11.06.2012, 15:02
Кличко виторгував у опозиції чотири округи по Києву - Фото
af93bfea2ae12cd192b8d8e8d90782a7.jpg

В даний час узгоджуються території, на яких партія Кличка хотіла б висунути своїх кандидатів

Партія Віталія Кличка претендує на чотири мажоритарні округи по Києву. Переговори об'єднаної опозиції з УДАРом тривають. Про це в інтерв'ю журналістам повідомив народний депутат від БЮТ Юрій Одарченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Одарченко уточнив: "Тривають переговори, ми, по суті, пройшли першу стадію. Вони заявили про те, що претендують на чотири мажоритарних округи, і висунули свої пропозиції по кандидатурах. Це Коваленко, Странніков, Закревська й Назарова".

Одарченко також зазначив, що в даний час узгоджуються території, на яких партія Кличка хотіла б висунути цих кандидатів.

Нагадаємо, раніше в опозиції заявляли, що переговори про входження партії боксера-чемпіона і депутата Київради в об'єднану опозицію ведутся постійно, однак до успіху поки не привели. Як стало відомо кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ, останнім часом кількість охочих отримати від Кличка політичну франшизу істотно зросла. Не прив'язані до якихось партій мажоритарники прагнуть вступити саме в УДАР, щоб за рахунок рейтингу Кличка отримати в окрузі на пару відсотків більше. Сам Кличко говорив про те, що його список мажоритарних кандидатів буде узгоджений з об'єднаною опозицією. Проте багато в чому це залежить від його оточення.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров теневого рынка сигарет Европы