RU

Кличко викликає Януковича на серйозну розмову

18.06.2013, 10:40
Кличко викликає Януковича на серйозну розмову - Фото
Віталій Кличко
Лідер фракції УДАР Віталій Кличко викликає президента України Віктора Януковича на серйозну розмову. Про це Кличко заявив сьогодні у своєму виступі на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кличко зазначив, що інформація про наявність у фракції УДАР "тушок" не відповідає дійсності. "Це провокація, і фракція УДАР залишається монолітною", - сказав він.

Він також заявив про тиск на членів партії УДАР на місцях. "На часі дуже серйозної розмови. І також прийшов час відповідальних рішень. Саме тому ми вимагаємо, щоб президент перестав ховатись і нешанобливо ставитися до людей. Він повинен виконати свій обов'язок і особисто представити бачення розвитку держави, а також провести змістовну дискусію в парламенті з депутатським корпусом", - заявив Кличко.

Кличко зазначив, що опозиція поки не бачить такого бажання у президента. На думку Кличка, це пов'язано з тим, що президент не зацікавлений в тому, щоб парламент працював як незалежний законодавчий орган. "Ми переконані в тому, що кулуарна зустріч лідерів опозиційних фракцій з президентом Януковичем в Адміністрації президента не має сенсу і не вирішить жодних проблем. Кращим способом забезпечити роботу парламенту залишається діалог", - додав він.

Нагадаємо, що на минулому пленарному тижні опозиція заблокувала парламентську трибуну, вимагаючи, щоб президент особисто представив у парламенті своє щорічне послання до Верховної Ради. В даний час парламентська трибуна та ложа президії ВР не заблоковані, парламент працює у звичайному режимі.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини