RU

Кличко: Виборча кампанія до Верховної Ради почалася

12.01.2012, 14:48
Кличко: Виборча кампанія до Верховної Ради почалася - Фото
Віталій Кличко
Лідер партії УДАР Віталій Кличко пропонує всім опозиційним партіям підписати угоду про взаємну підтримку на парламентських виборах. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кличко зазначив, що виборча кампанія в Україні вже практично почалася, і що саме від опозиційних сил залежить результат найближчих виборів.

"Сьогодні звучить багато закликів до об'єднання, і хтось вже почав з розподілу округів. Партія УДАР вважає такий підхід помилковим. Ми звертаємося до колег по опозиції - потрібно об'єднуватися не навколо розподілу округів, а навколо спільних ідей", - сказав він.

За його словами, опозиційні політичні сили повинні отримати більшість у парламенті, а це можна зробити, якщо в списках не буде тушок і зрадників.

Кличко назвав декілька пунктів, які допоможуть досягти результату, перший з яких - виборчі списки. "Зрозуміло, що єдиного списку на виборах не буде. Ми не повинні вирішувати за людей, кого їм вибирати. За списками піде кілька партій, але ми повинні відмовитися від боротьби між собою", - сказав він.

Ще один пункт, за словами Кличка - якості кандидатів. "Потрібно серйозно підійти до моральних і професійних якостей людей, які йдуть в політику... Ми вважаємо, що опозиція повинна відкрити списки, роздати відкриті біографії кандидатів, які братимуть участь у виборах", - додав він.

На думку Кличка, в кожному окрузі від опозиції має бути один кандидат, але вирішити, хто буде балотуватися, повинні "не вожді в кабінетах", а виборці, а для цього вже зараз в регіонах потрібно проводити праймеріз.

"Щоб всі перелічені пункти не залишилися лише декларацією, ми пропонуємо всім опозиційним силам підписати угоду про взаємне співробітництво і взаємодопомогу на виборах, про спільні критерії висування кандидатів і створення більшості в парламенті", - зазначив Кличко.

За його словами, в цій угоді УДАР пропонує прописати критерії, яким повинні відповідати кандидати в депутати, принципи висування і підтримки кандидатів, механізми взаємної підтримки та протидії фальсифікаціям.

Кличко додав, що угоду буде передано для ознайомлення представникам всіх опозиційних партій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини