RU

Кличко вірить, що УДАР і Батьківщина створять коаліцію в Раді

14.09.2012, 16:52
Кличко вірить, що УДАР і Батьківщина створять коаліцію в Раді - Фото
Віталій Кличко (фото - klichko.org)
Лідер партії УДАР Віталій Кличко вважає, що у його партії і об'єднаної опозиції Батьківщина є всі шанси створити більшість у парламенті.

"Я сподіваюся, це відбудеться. У нас є всі шанси створити більшість у парламенті спільно з партіями, які декларують демократичні принципи. Тож ми напружено працюємо разом. Майже рік тому ми підписали декларацію про те, що не будемо боротися один проти одного. Дуже важливо боротися проти Партії регіонів, тому що вона є головним ворогом демократії в Україні і демократичних партій", - сказав Кличко на прес-конференції у Львові в п'ятницю, передає Інтерфакс-Україна.

Відповідаючи на питання про те, чи проводяться переговори про формування більшості в парламенті у зв'язку з висловлюваннями одного з лідерів об'єднаної опозиції Арсенія Яценюка про те, що "хто не підтримує об'єднану опозицію - працює на Януковича", Кличко зазначив: "Це велика помилка, якщо Яценюк таке сказав. Не потрібно розфарбовувати світ в чорне й біле ".

"Ми спілкуємося, ми погоджуємо наші дії і продовжуємо спілкуватися. Я впевнений, що нам потрібно буде співпрацювати, щоб створити більшість у парламенті. А з ким ще об'єднана опозиція буде створювати більшість?" - сказав він.

Кличко наголосив, що партія УДАР ні в якому разі не буде співпрацювати ні з Партією регіонів, ні з КПУ, оскільки в нинішньому складі парламенту вони підтримали велику кількість законів, які відповідають не інтересам країни, а інтересам групи людей, які прийшли заробляти гроші".

Парламентські вибори в Україні намічені на 28 жовтня.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини