RU

Кличко судиться зі спікером Ради Рибаком

22.01.2013, 17:58
Кличко судиться зі спікером Ради Рибаком - Фото
Володимир Рибак
Лідер партії УДАР, народний депутат Віталій Кличко подав позов до Окружного адміністративного суду Києва проти голови Верховної Ради Володимира Рибака через порушення Конституції при голосуванні по звільненню і призначенню голови Нацбанку України.

"Віталій Кличко подав позовну заяву від політичної партії УДАР у суд. Кличко буде судитися з головою Верховної Ради Володимиром Рибаком і вимагати визнати протиправними дії спікера під час голосування за відставку Сергія Арбузова з посади голови НБУ і призначення Ігоря Соркіна на цю посаду", - йдеться в повідомленні прес-служби партії Кличка.

Повідомляється, що юристи партії готують конституційні подання щодо перевірки відповідності Конституції зазначених постанов парламенту.

Партія Кличка має намір підняти питання запуску системи голосування Рада-3. Вона вводить в роботу сенсорну кнопку. Це дозволить усунути голосування "за сусіда".

Нагадаємо, провладна більшість регулярно порушує Конституцію при голосуванні в парламенті. На думку опозиції, через це легітимність нового голови НБУ Ігоря Соркіна під питанням - за нього голосували відсутні в залі народні депутати.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини