Кличко судиться зі спікером Ради Рибаком

22.01.2013, 17:58
Кличко судиться зі спікером Ради Рибаком - Фото
Володимир Рибак

Лідер партії УДАР вимагає визнати протиправними дії спікера під час голосування за відставку Сергія Арбузова

Лідер партії УДАР, народний депутат Віталій Кличко подав позов до Окружного адміністративного суду Києва проти голови Верховної Ради Володимира Рибака через порушення Конституції при голосуванні по звільненню і призначенню голови Нацбанку України.

"Віталій Кличко подав позовну заяву від політичної партії УДАР у суд. Кличко буде судитися з головою Верховної Ради Володимиром Рибаком і вимагати визнати протиправними дії спікера під час голосування за відставку Сергія Арбузова з посади голови НБУ і призначення Ігоря Соркіна на цю посаду", - йдеться в повідомленні прес-служби партії Кличка.

Повідомляється, що юристи партії готують конституційні подання щодо перевірки відповідності Конституції зазначених постанов парламенту.

Партія Кличка має намір підняти питання запуску системи голосування Рада-3. Вона вводить в роботу сенсорну кнопку. Це дозволить усунути голосування "за сусіда".

Нагадаємо, провладна більшість регулярно порушує Конституцію при голосуванні в парламенті. На думку опозиції, через це легітимність нового голови НБУ Ігоря Соркіна під питанням - за нього голосували відсутні в залі народні депутати.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами