Кличко програв суд Черновецькому

01.06.2012, 12:55
Кличко програв суд Черновецькому - Фото
Леонід Черновецький

Згідно з рішенням, інформація Кличко про те, що Черновецький на посаді мера Києва вкрав 70 млрд.грн., не відповідає дійсності

Печерський суд Києва задовольнив позов про захист честі, гідності та репутації мера столиці Леоніда Черновецького до лідера партії  УДАР Віталія Кличка і зобов'язав останнього спростувати поширену інформацію.

Згідно з рішенням, інформація, озвучена Кличком в ЗМІ про те, що Черновецький під час перебування на посаді мера Києва вкрав 70 млрд.грн., не відповідає дійсності, передає Інтерфакс-Україна.

Крім того, суд зобов'язав Кличка протягом двох місяців спростувати дану інформацію в тому ж ЗМІ, в якому вона була озвучена.

Під час судового засідання, журналістам було заборонено фото та відеозйомка.

У ході дебатів, захист Кличка стверджував, що висловлювання про те, що Черновецький вкрав 70 млрд.грн. "було вжите для визначення Київської влади в цілому", а не конкретної людини. Разом з тим, адвокат стверджував, що це є оціночним судженням.

У свою чергу, захисник Черновецького Юрій Демченко під час перерви в засіданні сказав журналістам: "Всі прекрасно розуміють, що це висловлювання є нічим іншим, як політичним піаром пана Кличка, і не має жодної підстави і доказової бази".

Як повідомлялося, 30 березня Київський апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову лідера партії УДАР Кличка до Черновецького про визнання протиправної бездіяльності.

"За результатами розгляду справи суд задовольнив позовні вимоги Київської міської голови, скасував постанову Печерського районного суду міста Києва і прийняв нову постанову, якою в задоволенні позову Кличка В.В. відмовлено повністю", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Київської міської ради.

Досьє на Віталія Кличка
Досьє на Леоніда Черновецького

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии