RU

Кличко про Тягнибока: Нас об'єднує боротьба з режимом

27.03.2013, 17:56
Кличко про Тягнибока: Нас об'єднує боротьба з режимом - Фото
d9dfde306bede938bb02f123d60afed9.jpg
Лідер партії УДАР Віталій Кличко розповів, що його поєднує з лідером Свободи Олегом Тягнибоком.

Так, говорячи про акції протесту, політик зазначив, що вважає їх ефективними. "Однозначно. Українці хочуть висловити своє ставлення до сьогоднішньої влади і до тих процесів, які відбуваються в Україні. І, на жаль, не залишається українцям нічого іншого, як виступати з протестами, щоб їх почули, тому що вони не бачать перспектив свого майбутнього, вони не бачать світла в кінці тунелю", - сказав Кличко в інтерв'ю BBC Україна.

На питання про те, чи не боїться він радикалізації, стоячи на одній сцені з Тягнибоком, Кличко відповів: "Я дуже не хочу, щоб дії були радикальними, але протест - це також одна з форм вираження своєї думки. Я впевнений, що якщо я перебуваю на одній сцені і в парламенті з Олегом Тягнибоком, я перебуваю в Києві, я перебуваю в Україні, ми - українці, і це нас об'єднує. Нас об'єднує з усіма українцями те, що у нас є одна проблема ".

Що стосується партії Свобода, то, за словами Кличка, УДАР координує з нею дії в боротьбі з режимом. "Ми координуємо наші дії у Верховній Раді. І я впевнений, що у нас є спільні погляди щодо майбутнього України - ми бачимо розвиток України, її майбутнє в європейському суспільстві. І нас об'єднує дійсно боротьба проти цього режиму", - сказав лідер УДАРу.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини