RU

Кличко про кандидатів: Силою знімати не будемо, але інструменти є

10.10.2012, 12:43
Кличко про кандидатів: Силою знімати не будемо, але інструменти є - Фото
Віталій Кличко
Примусово знімати кандидатів-мажоритарників з передвиборної гонки не будуть - кожен кандидат прийме це рішення самостійно. Про це заявив лідер партії УДАР Віталій Кличко, коментуючи переговори з об'єднаною опозицією Батьківщина за погодженням єдиних кандидатів-мажоритарників.

"Ми готові провести з'їзд, якщо це буде необхідно. Але партія УДАР не буде примусово знімати своїх кандидатів у мажоритарних округах. Вони чудово розуміють необхідність такого кроку там, де це потрібно, щоб не пройшов кандидат від влади. Тож ті з наших кандидатів, хто буде зніматися, зроблять це усвідомлено", - підкреслив Кличко в інтерв'ю газеті Комерсант-Україна.

При цьому Кличко запевнив, що якщо кандидати від УДАРу з низьким рейтингом відмовляться знімати свою кандидатуру, то у його політсили "є всі інструменти для того, щоб переконати людей виконувати вимоги більшості". "У цьому випадку ми можемо провести з'їзд. Дуже погано, коли людина ставить свої особисті завдання вище суспільних. Партійна дисципліна є одним із ключових факторів у нашій роботі, якщо ми хочемо домогтися результатів", - сказав Кличко.

Він також повідомив, що його політична сила продовжує вести переговори з Батьківщиною. "Сьогодні (8 жовтня, - ред.) я прочитав заяву Арсенія Петровича Яценюка про те, що вони вже давним-давно це пропонували, і Свобода погодилася, а от з УДАРом, виявляється, складно домовитися. Не потрібно пересмикувати факти! Ми завжди говорили , що якщо ми приймаємо рішення, то виходимо не з кулуарних домовленостей в кабінеті одного з партійних керівників, а спираємося на думку виборців ", - зазначив політик.

Він повідомив, що в 30 округах працюють соціологічні групи. Це округи, в яких, за словами Кличка, немає чіткого розуміння, хто з кандидатів має найбільшу підтримку. "Думаю, що 9-10 жовтня ми вже отримаємо від них дані, і тільки відштовхуючись від них, ми зможемо ухвалити рішення ... наше завдання полягає в тому, щоб не переміг кандидат від партії влади", - підкреслив Кличко.

Говорячи про те, що буде з тими ударовцями, які вирішать зняти кандидатуру, Кличко зазначив, що вони залишаться в команді - "роботи вистачить усім". "Ми розраховуємо насамперед на розуміння і партійну дисципліну, адже цими виборами політична діяльність УДАРу не закінчується", - сказав лідер партії.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини