RU

Кличко перетворюється на союзника Партії регіонів, - Батьківщина

18.10.2012, 12:25
Кличко перетворюється на союзника Партії регіонів, - Батьківщина - Фото
d3d805837d1e8f5a626de4130ae37adc.jpg
Відмова Віталія Кличка підписати угоду про створення коаліції демократичних сил у майбутньому парламенті грає на користь Партії регіонів і перетворює його в союзника регіоналів. Про це йдеться в заяві партії Батьківщина.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, запропонована Кличку угода передбачала об'єднання демократичних політичних сил в парламенті і їх спільні дії: не допустити внесення президентом Януковичем змін до Конституції, імпічмент, скасування скандального закону про мови, пенсійної реформи та Податкового кодексу, продовження мораторію на продаж землі, звільнення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.

"Але сьогодні ми через ЗМІ отримали відповідь Кличка, який відмовився підписувати угоду під абсолютно надуманим приводом небажання брати участь у розподілі портфелів. Така відповідь політика, який неодноразово заявляв, що представляє демократичні сили, відверто здивувала. Адже в проекті угоди, який був опублікований на сайті Батьківщини, немає ні слова про розподіл якихось портфелів", - зазначили в Батьківщині.

На думку партійців, відмова Кличка підписати угоду про створення коаліції - це крок, який грає на користь Партії регіонів, перетворює його на союзника регіоналів і призведе до розпорошення демократичних сил.

"Зараз вже стало зрозуміло, чому партія УДАР Віталія Кличка ще до початку виборів зірвала процес узгодження спільних дій демократичних сил, а потім на минулому тижні в односторонньому порядку вийшла з переговорів з об'єднаною опозицією щодо формування єдиного списку мажоритарних кандидатів і без жодних консультацій з партнерами оприлюднила своє рішення, яке дає можливість Партії регіонів додатково отримати кілька десятків депутатських мандатів. Із жалем ми повинні констатувати, що в такий відповідальний час Віталій Кличко прийняв рішення, виходячи зі своїх власних, меркантильних інтересів ... Наша дружня простягнута рука зависла в повітрі", - підкреслили в Батьківщині.

Нагадаємо, вчора Кличко заявив, що партія УДАР не займається передчасним поділом портфелів у майбутньому уряді, тому що сконцентрована на тому, щоб демократичні сили перемогли на виборах представників влади, захистили результати виборів і створили демократичну більшість в новому парламенті. "Сьогодні не час ділити портфелі. Спочатку ми повинні виграти вибори у Партії регіонів і сформувати демократичну більшість. І тільки після цього ми можемо говорити про наступні кроки", - сказав він.

Досьє на партію Батьківщина

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новони і аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини