RU

Кличко обійшов у рейтингу Януковича, - опитування КМІС

17.06.2013, 13:19
Кличко обійшов у рейтингу Януковича, - опитування КМІС - Фото
Віталій Кличко
Народний депутат, лідер партії  УДАР Віталій Кличко отримав би найбільшу кількість голосів виборців на виборах президента України, якби вони проходили в кінці травня цього року. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Якщо до бюлетеня для голосування були б включені Кличко, Петро Симоненко, Олег Тягнибок, Віктор Янукович та Арсеній Яценюк, то за Кличка проголосували б 16%, а за Януковича - 14%. Яценюк отримав би 10% голосів виборців, Тягнибок - 6%, Симоненко - 4%.

Порівняно з червнем 2012 року збільшилася електоральна підтримка Кличко - на 7% і Тягнибока - на 3%. За цей час електоральна підтримка Януковича зменшилася на 3%, Яценюка - на 2% і Симоненко - на 1%.

Електоральна підтримка Кличко сконцентрована в Центральному та Західному регіонах. У Південному регіоні за нього готові проголосувати 10%, а у Східному - 6% виборців.

Електоральна підтримка Януковича як і раніше  сконцентрована в Східному (26%) та Південному (21%) регіонах. У Центральному регіоні його підтримують 7% виборців, у Західному - 5%.

Яценюка підтримують 18% жителів Західного регіону, 12% - Центрального, 5% - Південного та 4% - Східного регіонів.

Тягнибока підтримують 12% жителів Західного регіону, 8% - Центрального, 2% - Східного і 1% - Південного регіонів.

Симоненко найбільше підтримують в Южному (6%) і Східному (5%) регіонах. У Центральному регіоні його підтримує більше 2% виборців, а в Західному - менше 2%.

Опитування проводилося протягом 21-30 травня 2013 року. Методом інтерв'ю опитано 2030 респондентів, що мешкають в усіх областях України та в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників, близьких до 50%; 2,8% - для показників, близьких до 25%; 2,0% - для показників, близьких до 10%; 1,4% - для показників, близьких до 5%.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини