RU

Кличко не збирається домовлятися з Батьківщиною до виборів

20.10.2012, 21:36
Кличко не збирається домовлятися з Батьківщиною до виборів - Фото
Віталій Кличко

Партія УДАР у новій Верховній Раді готова співпрацювати з Об'єднаною опозицією Батьківщина й іншими політичними силами, що виступають за демократичний розвиток, але після виборів, а не до них. Про це заявив лідер УДАРу Віталій Кличко, повідомляє прес-служба його партії.

"Спочатку ми повинні виграти парламентські вибори, захистити наш результат, а вже потім формувати коаліцію. Я вважаю, що не можна святкувати перемогу до бою", - сказав Кличко журналістам у Запоріжжі.

За його словами, УДАР - європейська партія, яка діятиме "за європейськими нормами".

Також Кличко відзначив, що у нього викликають посмішку заяви політичних опонентів та окремих колег по опозиції, ніби він чогось або когось боїться. "Це нагадує мені ті ж заяви, які я чую від своїх опонентів у спорті. Напевно, хтось надивився спортивних прес-конференцій моїх суперників і діє за тим же принципом. Але слід враховувати те, що відбувається потім. Бо після заяв про те, що я когось боюсь, все закінчується не зовсім добре для тих, хто таке заявляє ", - сказав політик, який є також відомим боксером.

Він висловив сподівання, що суперечності з опозицією вдасться усунути, і закликав партнерів до прозорої, а не "підкилимної" політики. "Нашим колегам пора відмовитися від підходу "старшого брата" щодо УДАРу. Наша партія давно виросла і наростила м'язи. Сьогодні ми є головною альтернативою і головним опонентом Партії регіонів. І тому пропонуємо всім об'єднатися, щоб відсторонити "регіони" і КПУ від влади, а не витрачати дорогоцінний час і сили на взаємознищення", - сказав Кличко.

Нагадаємо, 19 жовтня Батьківщина і Свобода підписали угоду про формування коаліції в новій Раді. Партія УДАР залишається осторонь від цього процесу.

Досьє на Віталія Кличка

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини