RU

Кличко назвав союзника партії УДАР в новій Верховній Раді

06.09.2012, 12:13
Кличко назвав союзника партії УДАР в новій Верховній Раді - Фото
Віталій Кличко
Партія УДАР Віталія Кличка в майбутньому парламенті збирається співпрацювати тільки з Батьківщиною. Про це лідер партії Кличка заявив Інтерфаксу-Україна.

"Ми маємо намір співпрацювати з опозиційними силами. За всіма опитуваннями в Раду з партій демократичного спектру поки проходять лише УДАР і Батьківщина. Так що будемо разом працювати. Головне - вже сьогодні створити фундамент для майбутньої роботи, а не втратити довіру", - сказав він.

"Якщо всі опозиційні партії візьмуть наш принцип, що головним нашим опонентом є Партія регіонів, якщо ми будемо йти до виборця з єдиним гаслом - "Жодного голосу ПР", - якщо не будемо вести сепаратні переговори і здавати позиції в центрі і на місцях, як у випадку з ОВК, то у опозиційних сил є шанс одержати загальну перемогу. Якщо ж продовжиться політика на взаємознищення, і партнери по опозиції будуть і далі вправлятися в критиці УДАРу, а не агітації за себе - отримаємо загальну поразку ", - додав він.

Кличко нагадав, що на партійному з'їзді УДАРу всі кандидати дали присягу не йти в коаліцію з Партією регіонів і її сателітів. "Якщо ПР буде голосувати за наші закони, особливо у сфері боротьби з корупцією чи бідністю - це будь ласка, ми тільки за. Але альянси з ПР виключені", - зазначив політик.

Відповідаючи на запитання, чи зустрічався він за час виборчої кампанії з Арсенієм Яценюком, Олександром Турчиновим та Олегом Тягнибоком для обговорення дій на виборах і після них, Кличко запевнив: "Неодноразово, поки перебував у Києві. Останні кілька тижнів я провів у тренувальному таборі, де готувався до бою, запланованому на 8 вересня у Москві. Знаю, що колеги по опозиційному табору були в коротких відпустках. Так що планую наші особисті зустрічі і спілкування вже у вересні. І перше, що нам належить обговорити - як зробити так, щоб по мажоритарних округах не пройшли представники влади".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини