RU

Кличко наздогнав Януковича у президентському рейтингу,-опитування

20.05.2013, 16:54
Кличко наздогнав Януковича у президентському рейтингу,-опитування - Фото
Віталій Кличко

Рейтинги Віталія Кличка і партії УДАР зрівнялися з рейтингами Віктора Януковича і Партії регіонів. Про це свідчать результати дослідження, проведеного GfK Ukraine у ​​квітні 2013 року.

Як повідомляє прес-служба GfK Ukraine, якби вибори президента відбулися наступної неділі, то 16% українців віддали б свої голоси за Януковича, і 16% - за Кличка. У порівнянні з березнем, Кличко виріс на 6 процентних пунктів, у той час як рейтинг Януковича залишився незмінним.

Якби Кличко і Янукович вийшли у другий тур президентських виборів, то за лідера партії УДАР проголосували б 38% українців, за чинного президента - 19%.

Рейтинг Кличка покращився у Києві (до 17% у квітні з 9% у березні), західному регіоні (29% проти 18%), центральному (21% проти 13%) і північному (18% у квітні на 8% у березні). Одночасно в цих регіонах, за винятком північного, погіршилися показники
Арсенія Яценюка.

Якби у другий тур президентських виборів вийшли Кличко і Янукович, то 38% українців проголосували б за Кличка, 19% - за Януковича. 24% респондентів не пішли б на вибори, ще 19% не змогли відповісти на запитання.

На парламентських виборах, якби вони відбулися в наступні вихідні, 17% респондентів проголосували б за УДАР - це на 3 п.п. вище березневого показника. За Партію регіонів віддали б свої голоси 16% опитаних.

"Низька довіра до влади, пряме протистояння між нею і об'єднаною опозицією, внутрішні конфлікти в останній призвели до посилення електоральних позицій Віталія Кличка і його партії як третьої сили. Водночас, як показує досвід виборів до Верховної Ради 2012 року, мобілізаційний потенціал прихильників Кличка і партії УДАР відносно низький", - прокоментував дані опитування заступник директора GfK Ukraine Гліб Вишлинський.

Дослідження проводилося в рамках Регулярного дослідження електоральних настроїв населення на основі Омнібуса GfK Ukraine 3-23 квітня 2013 року. Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів у віці старше 16 років. Вибірка репрезентативна для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту.

Опитування проводилося методом особистого інтерв'ю. Максимальна похибка - 3,1%.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини