RU

Кличко хоче міжнародних санкцій для українських чиновників

12.03.2013, 11:47
Кличко хоче міжнародних санкцій для українських чиновників - Фото
Віталій Кличко
Лідер партії УДАР Віталій Кличко вважає, що прийшов час ставити питання про введення персональних міжнародних санкцій відносно українських чиновників, які заважають євроінтеграції України.

"Влада демонструє, що Європа їй не потрібна. Не потрібні демократія, гідні стандарти якості і безпеки життя, права людини. Звичайно, при такій поведінці і Європа не буде поспішати запрошувати таку Україну до повномасштабних інтеграційних процесів", - цитує опозиціонера прес- служба УДАРу.

Політик додав, що "ті, хто, незважаючи на запевнення про європейські прагнення, намагаються затягнути Україну в інші союзи, повинні розуміти серйозність наслідків таких дій".

"Прийшов час ставити питання про впровадження міжнародних санкцій проти конкретних посадових осіб, з реальними прізвищами і посадами. Саме вони, а не Україна в цілому і її народ повинні бути об'єктом санкцій", - резюмував Кличко.

При цьому в заяві нічого не говориться про те, чи має намір Кличко, особисто знайомий з низкою авторитетних західних політиків, надати свій список чиновників - ворогів євроінтеграції України й лобіювати можливі санкції проти них.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини