RU

Кличко буде ділитися округами з Батьківщиною й чекає взаємності

13.07.2012, 13:57
Кличко буде ділитися округами з Батьківщиною й чекає взаємності - Фото
Віталій Кличко (фото: klichko.org)
Кандидати по мажоритарним округам від партії УДАР готові будуть зняти свою кандидатуру на користь кандидата від об'єднаної опозиції, якщо той буде мати більшу електоральну підтримку, і розраховують на взаємність. Про це заявив лідер партії Віталий Кличко сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кличко зазначив, що партія УДАР звернулася до об'єднаної опозиції з пропозицією: один округ - один кандидат. "Досвід Обухова нам показує, що ми не повинні повторити тих помилок, які допустили там. Тому кожен претендент на посаду кандидата в депутати зобов'язується зняти свою кандидатуру на користь тієї людини, у якої велика підтримка. Якщо велика підтримка людей буде у кандидата від об'єднаної опозиції , ми готові зняти кандидатуру нашого претендента, і ми впевнені, що таких же принципів дотримуватиметься об'єднана опозиція", - заявив він.

Кличко також зазначив, що визначити, хто з претендентів може отримати більшу підтримку, нескладно, і подібна робота в даний час ведеться.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини