RU

Кличко буде брати за вуха нардепів, які голосують чужими картками

13.07.2012, 13:38
Кличко буде брати за вуха нардепів, які голосують чужими картками - Фото
Віталій Кличко
Порушники будуть мати справу з головою партії, зазначив Віталий Кличко сьогодні на прес-конференції.

Кличко, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, чи гарантує він, що в разі проходження в парламент депутати очолюваної ним партії будуть голосувати персонально, зазначив, що кожен з уже визначених кандидатів від партії УДАР записав відеозвернення. За його словами, даним відеозверненням претендент на посаду депутата приносить присягу українському народу і заявляє про свою готовність скласти депутатські повноваження, якщо зрадить своїх виборців.

"Вони декларують дотримання тих принципів, які ми пропонуємо ... Я ще раз хочу підтвердити, що кожен депутат повинен голосувати своєю карткою", - сказав Кличко.

Відповідаючи на питання журналістів, що загрожує тому, хто порушить дану обіцянку, Кличко зазначив, що в разі необхідності порушники будуть мати справу з головою партії. "Я особисто буду говорити з ним. Якщо потрібно - буду брати за вухо", - заявив він.

Кличко підкреслив, що партійці не налаштовані допускати, щоб один або кілька людей діяли врозріз із задекларованими принципами, з якими партія УДАР йде на вибори.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини