RU

Кличко - Януковичу: Україна рухається в глухий кут

09.08.2011, 15:30
Кличко - Януковичу: Україна рухається в глухий кут - Фото
94892e8efb7b94f71997f30eee0ebc51.jpg

Кличко - Януковичу: Україна рухається в глухий кут
Лідер партії УДАР Віталій Кличко звернувся з публічним посланням до президента України Віктора Януковичу через ситуацію з арештом екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко і просить відпустити її на поруки.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кличко зазначив, що в ситуації, яка склалася, він прийняв рішення публічно звернутися до президента. "Шановний пане президент. Арешт і утримання під вартою представників опозиції вкрай загострили протистояння в суспільстві. Це призвело до внутрішнього конфлікту і дестабілізації в країні, порушено баланс в суспільстві і в політиці, причому противники знаходяться явно не в рівних умовах, в різних вагових категоріях", - сказав Кличко.

З його слів, гірше за сьогоднішню ситуацію може бути тільки громадянська війна. "На сьогоднішній день весь світ дав оцінку подіям, що відбуваються в Україні, і під загрозою на сьогоднішній день виявився курс на євроінтеграцію як пріоритет політики президента. Ми можемо опинитися на порозі міжнародної ізоляції", - додав Кличко.

На думку Кличка, Україна рухається в глухий кут. "Вважаю, що виходом з нього може бути лише ваше особисте втручання і відповідальне рішення, пане президент. Першим кроком для поновлення стабільності в країні може стати звільнення з-під варти Юлії Тимошенко", - сказав він.

"Якщо для цього необхідно взяти на поруки цю тендітну жінку, то я готовий це зробити", - додав він. Кличко продемонстрував підготовлену заяву про взяття на поруки, яку буде передано в суд вже сьогодні.

"Якщо ж суд відмовить і мені, як відмовив багатьом відомим людям, то це зможете зробити тільки ви, пан президент. Країні необхідний діалог влади і опозиції", - заявив він.

Нагадаємо, Кличко в зв'язку з арештом екс-прем'єра припинив підготовку до поєдинку проти поляка Томаша Адамека і повернувся з Австрії до Києва.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини