Кличко подав до суду на 1+1

Кличко подав до суду на 1+1 - Фото
Віталій Кличко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)
26.07.2019, 14:40

Мер Києва повідомив про кампанію проти нього, яку ведуть представники нової влади і соратники Януковича

Мер Києва, голова Київської міської державної адміністрації  Віталій Кличко подав до суду на телеканал  1+1.. Про це він повідомив сьогодні, 26 липня, на прес-конференції.

За словами Кличка, проти нього розгорнуто масштабну кампанію з дискредитації, яку організували представники нової влади і соратники екс-президента Віктора Януковича.

"Проти мене розгорнуто широку кампанію з дискредитації .. Я і мій брат подали позов до суду на канал 1+1, який поливає нас брудом", - сказав він.

24 липня з'ясувалося, що глава Офісу президента Андрій Богдан передав до Кабміну письмове прохання про звільнення Кличка з посади голови КМДА. Прохання адресована міністру Кабміну Олександру Саєнку. Богдан пише, що Кличка можна звільнити в зв'язку з тим, що голови місцевих адміністрацій призначаються і звільняються президентом за поданням Кабміну.

На сьогоднішній допит у Держбюро розслідувань Кличко відправить своїх юристів. Раніше він говорив, що ознайомився з матеріалами справи і що вона ініційована з подачі глави АП часів Януковича  Андрія Портнова.