RU

Кличка запрошують йти на вибори разом із БЮТ

14.10.2008, 11:50

Лідера блоку свого імені у Київраді Віталія Кличка запрошують у БЮТ. Про це заявив депутат Київради від Блоку Кличка Дмитро Андрієвський.

Д. Андрієвський також наголосив, що очолювана ним Селянська демократична партія збирається брати участь у дострокових виборах. "Річ у тому, що Віталія Кличка Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко запрошує у Блок Тимошенко. Політрада Блоку Кличка поки не засідала, і це питання не обговорювалося. Але обов'язково буде. Залежно від його позиції ухвалить рішення і наша політична сила", - сказав він.

"Зараз ми проводимо переговори з приводу формування блоку і вирішимо, з ким будемо блокуватися. Це може бути Блок Кличка або інші політичні сили. Сподіваюся, що перемовини будуть результативними", - сказав Д. Андрієвський.

За його словами, Блок Кличка створено на регіональному рівні, і рішення про його участь у виборах залежатиме насамперед від лідера блоку В. Кличка, лідера Народного Руху України Бориса Тарасюка і окремих партій, які формували цей блок на регіональному рівні, - повідомляє "Українська правда".

Досьє на Віталія Кличка >>>

Досьє на Дмитра Андрієвського >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини