RU

Клімкін розповів, як Німеччина відреагувала на витівку Гончаренка

09.02.2017, 13:36
Клімкін розповів, як Німеччина відреагувала на витівку Гончаренка - Фото
Павло Клімкін

Німецька сторона не розцінює вчинок народного депутата Олексія Гончаренка, який розмалював фрагмент Берлінської стіни біля диппредставництва Німеччини в Києві, як свідомо спрямований проти Німеччини. У цьому впевнений міністр закордонних справ Павло Клімкін, про що він повідомив сьогодні на брифінгу, передає кореспондент LIGA.net.

"Я вважаю, що будь-який вчинок можна пояснити, і цей вчинок можна пояснити емоційно. Але в політичному контексті, я вважаю, що це було зайвим. Німецька сторона не сприймає це як щось таке, що свідомо спрямоване проти неї - це я можу чітко сказати", - наголосив Клімкін.

Він зазначив, що іноді емоції треба стримувати і вибирати інші шляхи, наприклад, політичні.

"Я з Олексієм Гончаренком дуже плідно працюю з багатьох питань, зокрема, в рамках нашої взаємодії з Францією", - додав Клімкін.

Раніше повідомлялося, що посольство ФРН шкодує про псування Гончаренком фрагмента Берлінської стіни в Києві і констатує порушення Віденської конвенції про дипломатичні зносини. 

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини