RU

Кияни незадоволені діяльністю Попова, - Центр Разумкова

26.06.2013, 14:18
Кияни незадоволені діяльністю Попова, -  Центр Разумкова - Фото
Голова КМДА Олександр Попов
Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Опитування показало, що кияни не задоволені станом справ у місті і не задоволені діяльністю голови КМДА Олександра Попова. 61% киян вважають, що справи в столиці йдуть у неправильному напрямку, в тому числі 34% повністю в цьому впевнені. 56% киян незадоволені діяльністю голови КМДА, у тому числі 32% повністю не задоволені.

Також переважна більшість киян - 69% - негативно ставляться до того, що до цих пір не були призначені вибори мера Київради. 63% киян вважають, що місцеві вибори в столиці повинні проводитися на початку літа цього року. Лише 13% вважають, що вибори повинні проводитися спільно з іншими місцевими виборами в 2015 році.

Дослідження проводилося на замовлення громадської організації Муніципальна ліга Києва. У ході дослідження вивчалися думки дорослих жителів міста з різних актуальних суспільно-політичних питань та їх електоральні уподобання. Було опитано 1011 мешканців Києва. Похибка опитування для вибірки об'ємом 1,011 респондентів перевищує (без урахування дизайн-ефекту): 3,2% - для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25% і 75%, 2,1% - для показників, близьких до 12% і 88%, 1,4% - для показників, близьких до 5% і 95%, 0,7% - для показників, близьких до 1% та 99%.

Досьє на Олександра Попова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини