RU

Китай пообіцяв не застосовувати проти України ядерну зброю

20.06.2011, 14:05
Китай пообіцяв не застосовувати проти України ядерну зброю - Фото
645fbc48a58fedc463447607a3312d1e.jpg

Китай пообіцяв не застосовувати проти України ядерну зброю

Президент України Віктор Янукович і глава Китайської Народної Республіки Ху Цзіньтао підписали спільну декларацію про встановлення і розвиток відносин стратегічного партнерства між Україною і КНР. Згідно з цими домовленостями, китайська сторона зобов'язується не застосовувати ядерну зброю проти України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі президента України, у документі фіксується початок відносин стратегічного партнерства між Україною і КНР, а також визначаються основні принципи, на яких ці взаємовідносини базуються.

Йдеться, зокрема, про взаємну підтримку державного суверенітету і територіальну цілісність; взаємне незастосування сили або загрози силою, економічного або іншого тиску; активізації міждержавного політичного діалогу на високому та інших рівнях.

У декларації також йдеться про діяльність двосторонньої комісії зі співпраці; розширенні взаємодії у межах ООН; спільних зусиль з забезпечення світу, стабільності і безпеки у світі та окремих регіонах тощо.

Також, згідно з домовленостями, китайська сторона зобов'язується не застосовувати і не загрожувати застосуванням ядерної зброї проти України як держави, яка не має такої зброї.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини