RU

Кислинський збирається піти працювати в школу вчителем історії

14.10.2009, 10:00

Екс-заступник голови Служби безпеки України Андрій Кислинський вважає, що Президент в ситуації з його звільненням вчинив правильно, а також збирається піти працювати в школу вчителем історії.

Як передає "Комерсант", А.Кислинський, коментуючи рішення про своє звільнення, наголосив: "Зі мною ніхто на цю тему не розмовляв. Я, звичайно, не виключав такої можливості, але не думав, що це станеться так швидко. Президент вчинив правильно - вивів СБУ з-під удару. Тепер, як не смішно це звучить, піду працювати в школу вчителем історії".

Напередодні Президент України своїм Указом, N827/2009 звільнив з посади заступника голови Служби безпеки України А.Кислинського. Раніше про використання заступником глави СБУ підробного документа про вищу освіту заявив в депутат Геннадій Москаль. Після цього Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук заявив, що результати перевірки Міносвіти підтвердили: А.Кислинський не вчився на історичному факультеті Національного університету України ім. Т.Шевченка і диплома не отримував. У свою чергу сам заступник СБУ вважає "політично заангажованою" заяву І.Вакарчука.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини