RU

Кисельов з України не поїде - готує новий проект

17.01.2013, 11:34
Кисельов з України не поїде - готує новий проект - Фото
Євген Кисельов (фото - персональний блог)
Колишній ведучий суспільно-політичного ток-шоу Велика політика (телеканал Інтер) Євген Кисельов працює над новим великим телевізійним проектом для українського каналу. Назву каналу і деталі нової програми журналіст поки тримає в таємниці, пише Телекритика.

Кисельов не захотів коментувати появу на Інтері нового ток-шоу Анни Безулик Справедливість, яке замінить Велику політику в прайм-тайм, але зазначив: "Я можу сказати тільки одне - я вже давно, ще до нового року, дізнався про те, що Інтер вирішив запустити замість Великої політики ввечері в п'ятницю нову політичну програму з Анною Безулик у ролі ведучої. Можу сказати, що це було не моє рішення, а рішення власника і менеджменту каналу. У будь-якому ЗМІ вони мають право змінювати формат видання, верстку, наповнення, залучати нові програми, відмовлятися від старих. Коментувати це не можу і не вважаю за потрібне".

Колишній ведучий не захотів говорити про те, чи йде він з телеканалу Інтер. Раніше голова правління медіа-групи Інтер Ярослав Порохняк відзначав, що Кисельов працює в штаті каналу, а не за контрактом.

Крім того, Кисельов запевнив, що залишається жити і працювати в Україні.

Нагадаємо, нове суспільно-політичне ток-шоу Справедливість з Анною Безулик стартує на Інтері 25 січня і буде виходити відразу після Подробиць у слоті 20:35-22:35.

Крім Великої політики Євген Кисельов готував для Інтера ще ряд документальних фільмів. Серед них стрічка про весілля принца Вільяма Кейт і Вільям. Королівське весілля, про події помаранчевої революції на Майдані, про британську королеву Єлизавету II Невідома королева. У серпні 2012 року він заявляв про новий фільм Отаманщина.

Досьє на Євгена Кисельова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини