RU

Кисельов: Як Безулик стала зіркою? Їй не вистачає чарівності

11.04.2013, 17:07
Кисельов: Як Безулик стала зіркою? Їй не вистачає чарівності - Фото
Анна Безулик (фото - прес-служба Інтера)
Чи залишиться колишня автор і ведуча проекту Справедливість Анна Безулик робити нові проекти на Інтері  - питання відкрите. Про це сказав директор Національних інформаційних систем телеканалу Євген Кисельов.

"Я зараз відповідаю за підготовку новин на телеканалі, за випуски Подробиць і Подробиць тижня. Якщо Анна Безулик буде робити новинні програми, то буду відповідати і за це. Але зараз мені нічого відповісти про подальші плани щодо пані Безулик. Я з нею майже незнайомий. Запрошення її на Інтер було не моїм рішенням. Це рішення приймалося не зовсім порядно по відношенню до Анни Безулик, тому що власник Інтера до того часу вже знав про майбутній продаж каналу", - сказав Кисельов, передає Телекритика.

Кисельов також розповів про своє ставлення до проектів Безулик. "У період запуску телеканалу ТВі я зустрічався з Ганною, ми поспілкувалися, подивилися її програми, і тоді було ухвалено рішення не співпрацювати з нею. Це співпадає з моїм баченням. Я вважаю, що Анні Безулик не вистачає харизми і телевізійної чарівності. Не знаю, як вона стала телезіркою. Нехай її запрошують ті, хто оцінює її можливості інакше", - сказав Кисельов.

Досьє на Євгена Кисельова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини