RU

Кисельов закликає Януковича піти з поста лідера ЗАТ "Партія регіонів"

06.10.2009, 16:24

Екс-регіонал Василь Кисельов вважає, що Віктор Янукович має залишити пост лідера Партії регіонів. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Кисельов наголосив: "Якщо лідер партії Янукович зрозуміє, що ситуація дуже тривожна (всередині ПР, - ред.)... Я закликаю його на вибори - будь ласка (кандидатом в президенти, - ред.), оскільки сьогодні партія так визначила - кандидатом буде Янукович... Але я б дуже хотів, щоб він прислухався, і щоб на з'їзді партійці поставили питання про заміну лідера партії, тому що сьогодні Віктор Федорович не виконує основного свого завдання, якого він повинен дотримуватися. Це статут і це програма партії, яка чітко виписана покроково".

При цьому В.Кисельов зачитав журналістам відкритий лист до членів Партії регіонів і делегатів майбутнього з'їзду партії, в якому йдеться: "Тривожна ситуація, пов'язана з протистоянням в більшості базових регіонів, які становлять оплот партії, неминуче призведе до розколу між партійною верхівкою, регіональним активом і партійцями... Партія перетворюється у закрите акціонерне товариство... Якщо партія буде й далі роз'єднана, а також не буде працювати над досягненням зрозумілих виборцям і усвідомлених ними технічних і стратегічних цілей, що містяться в програмі партії, її неминуче чекає доля НДП і СДПУ(о)... Відповідь на новий історичний виклик у розвитку України і роль у ньому ПР, передусім, має вагомо і чесно дати лідер партії Віктор Янукович".

За його словами, під цим листом вже підписалися чотири керівники партійних організацій і можуть приєднатися інші. Крім того, цей лист буде розісланий депутатам від партії двох скликань, а також делегатам з'їзду партії.

Водночас, екс-регіонал не назвав прізвищ людей, які вже підписали лист. "Ви розумієте чому", - сказав він.

"Є люди, які можуть гідно замінити лідера партії. Я не хочу сказати щось погане про Віктора Федоровича, але я як ідейна людина хочу сказати, що треба дотримуватися програми партії, ставити цілі і досягати ці цілі, а не тільки думати про своє особисте благополуччя", - наголосив В.Кисельов при цьому.

Нагадаємо, у вересні президія політради Партії регіонів виключила В.Кисильова з партії. За деякими даними, таке рішення було прийняте "за порушення положень і вимог статуту Партії регіонів і завдання шкоди репутації партії".

Василь Кисельов: біографія і добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини