RU

Кисельов: я заважаю дерибанити Крим

16.09.2009, 13:57

Народний депутат України Василь Кисельов заявляє, що планує у п'ятницю, 18 вересня, зустрітися з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем з приводу його виключення з ПР.

Як передає УНІАН, В.Кисельов вважає, що є на сьогодні членом Партії регіонів, оскільки рішення президії політради про його виключення "не набуло законної чинності".

За словами депутата, "це свого роду мені попередження, що якщо я не зміню свою поведінку і точку зору щодо спікера парламенту Криму Анатолія Гриценка і депутата кримської ВР Олександра Мельника, то може піти виключення".

В.Кисельов наголосив, що рішення про його виключення з ПР має бути затверджене політрадою партії, а поки це рішення тільки президії політради.

За словами В.Кисельова, незважаючи на те, що є членом президії політради партії, його навіть не запросили на засідання щодо розгляду цього питання, і таким чином були "порушені всі можливі статті статуту партії". При цьому депутат додав, що стосовно його не було персональної справи і рішення контрольної комісії.

"А те, що вони пішли на проведення засідання президії без моєї присутності, свідчить про квапливість і непродуманість рішення", - вказав В.Кисельов.

Депутат спростував заяву члена Партії регіонів Михайла Чечетова про те, що він нібито написав заяву про вихід з партії.

"Це неправда. Це мені Чечетов за дорученням когось дуже високого таким чином вкладає у руки пістолет, дає одного патрона і вихід у цій ситуації один – застрелитися. Я не самовбивця і робити те, на що мене штовхають, не буду", - сказав В.Кисельов.

При цьому депутат пов'язує своє виключення з партії з тим, що "заважає А.Гриценку і О.Мельнику дерибанити Крим". За його словами, "ці люди стільки завдали шкоди кримчанам, Криму, іміджу партії, що про це навіть складно сказати".

Нагадаємо, за інформацією джерел, президія політради Партії регіонів вчора виключила Василя Кисельова з лав ПР "за порушення положень і вимог статуту Партії регіонів і шкоду репутації партії".

Василь Кисельов: біографія і добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини