RU

Кириленко вважає, що держбюджет прийнято з порушеннями

23.12.2011, 10:14
Кириленко вважає, що держбюджет прийнято з порушеннями - Фото
8c8d58216f8fb1a23042aabc5618285a.jpg
"Прийняли бюджет, як ніби у другому читанні і в цілому - так це пряме порушення як і Бюджетного кодексу, так і регламенту, тому що роздали бюджет у форматі першого читання депутатам, ніяких порівняльних таблиць немає, жодні поправки не враховані, і жодного постатейного голосування не відбувалося", - заявив в ефірі 5 каналу лідер партії За Украину! В'ячеслав Кириленко (на фото).

"Тому що якщо б постатейно ми пішли, і поправки опозиції, ми б розбили в пух і прах цей бюджет. Тому що у нас були соціальні пропозиції, у нас були по макропоказниках пропозиції, і у нас були по видатках на владу пропозиції, в сторону їх зменшення", - пояснив він.

"Ясно, хто ж це постатейно буде голосувати, як це в парламенті завжди було. Проголосували у другому читанні і в цілому, по суті, документ у форматі бюджету в першому читанні - людям цей бюджет нічого не дає", - заявив Кириленко.

Нагадаємо, в четвер увечері Верховна Рада прийняла держбюджет-2012: за проголосували 250 карток депутатів.

Держбюджет-2012 базується на діючих з Росією газових контрактах, згідно з якими прогнозована середня вартість російського газу в 2012 році складе $416 за тис. кубометрів. Дохідна частина держбюджету становить 332 млрд.грн., місцевих бюджетів - 92,6 млрд.грн, зведеного бюджету - 424,2 млрд.грн. У порівнянні з бюджетом нинішнього року, видаткова частина збільшилася на 35 млрд.грн. Розмір прожиткового мінімуму збільшений на 128 грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини