Кириленко пропонує зняти заборону з фільмів Рязанова

28.12.2015, 13:22
Кириленко пропонує зняти заборону з фільмів Рязанова - Фото
В'ячеслав Кириленко

Міністр культури України В'ячеслав Кириленко вважає, що з фільму Іронія долі або з легким паром напередодні Нового року потрібно зняти заборону показу

Віце-прем'єр, міністр культури України В'ячеслав Кириленко розглядає можливість зняття заборону з показу фільмів Ельдара Рязанова, зокрема з Іронії долі або з легким паром. Про це він заявив сьогодні  Українському радіо.

"Там знімається Тализіна, яка... неодноразово допускала висловлювання, які просто сіють повну зневагу до української держави і українського народу... Разом з тим, одну з ролей у цьому фільмі грає Лія Ахеджакова, яка міцно стоїть на підтримку України... І це протиріччя", - зазначив Кириленко.

За його словами, відповідно до закону, Держкіно повинно забирати прокатні посвідчення у фільмів, в яких грають актори, які висловилися проти України. "А з іншого боку - фільм створений великим Ельдаром Рязановим, який цього року, на жаль, пішов від нас, в якому грають, у тому числі, і ті актори, які лояльні до України", - вважає міністр.

Раніше повідомлялося, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення нагадала телерадіоорганізаціям і провайдерам про заборону російських фільмів, в яких брали участь діячі культури РФ, внесені в чорний список. У цей список потрапили актори, що знімалися у фільмах Іронія долі або з легким паром (Валентина Тализіна).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих