RU

Кириленко вважає, що позиція Медведєва щодо Голодомору заважає відносинам України і Росії

18.11.2008, 11:49

Ставлення російського керівництва до відзначання 75-ої річниці Голодомору 1932-33 років не сприяє зміцненню українсько-російських відносин. Так заявив з парламентської трибуни у вівторок лідер фракції НУНС В’ячеслав Кириленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Кириленко зазначив, що в Україні шкодують, що замість прибуття на заходи, пов'язані з відзначанням 75-ої річниці Голодомору в Україні, російське керівництво негативно відреагувало на ці події. "На жаль, російське керівництво не готово сприйняти реалії одного світу, і не готово сприйняти правду про Україну і про українську історію... Нам прикро від тональності, з якою звернувся російський Президент до Президента України, всенародно обраного і легітимного", - сказав він, коментуючи відмову Президента Російської Федерації Дмитра Медведєва відвідати Україну для відзначання 75-ої річниці Голодомору.

В.Кириленко вважає, що це не сприяє двостороннім відносинам. "Ми переконані, що рано чи пізно в Росії російське керівництво перестане брати слово голодомор в лапки, оскільки такий підхід є неповагою до пам'яті мільйонів українців, загиблих у ці сумні часи комуністичного сталінського режиму", - сказав він, додавши, що ті, хто не визнає злочинів цього режиму, сьогодні сам солідарний із цим режимом.

Нагадаємо, Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв у своєму листі Віктору Ющенку наголосив, що "говорити про будь-які "якісні відмінності" голоду в Україні від голоду в Росії та інших регіонах СРСР просто цинічно і аморально".

Досьє на В’ячеслава Кириленка>>>

Новини на тему "Голодомор">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини