RU

Кириленко вступився за Луценка та його сина

27.01.2011, 15:05
Кириленко вступився за Луценка та його сина - Фото
f488024dcad3e120b88cda2f4dc26b0b.jpg

Кириленко вступився за Луценка та його сина

Спроби правоохоронних органів завести кримінальну справу щодо сина колишнього Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка свідчить про тиск представників прокуратури на політика. Про це заявив лідер партії "За Україну!" В’ячеслав Кириленко (на фото).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "За Україну!", В.Кириленко уточнив: "Безпідставно взявши під варту Юрія Луценка, правоохоронні органи здійснюють психологічний тиск на екс-міністра, зокрема, шляхом заяв про можливості відкрити кримінальну справу проти його сина... Маховик політичних репресій в Україні розкручується все більше..."

"Правоохоронні органи перетворюються в Україні в репресивну машину... Щодня опозиційних політиків викликають у прокуратуру, в опозиційних журналістів проводяться обшуки, здійснюється тиск на відомих українських письменників. На цьому фоні в Україні збільшилася кількість тяжких і особливо тяжких злочинів. Все це свідчить про те, що замість боротьби із злочинністю правоохоронні органи займаються політичним переслідуванням", - наголосив В.Кириленко.

Нагадаємо, раніше джерела ЗМІ у Генпрокуратурі повідомили, що слідчий з особливо важливих справ Генпрокуратури Сергій Войченко, розслідує справу екс-міністра внутрішніх справ Ю.Луценка, вимагає завести справу на його старшого сина Олександра. С.Войченко скаржиться, що Луценко-молодший загрожував йому розправою після засідання Апеляційного суду 6 січня, коли екс-міністра не відпустили на підписку.

В’ячеслав Кириленко: біографія та добірка новин>>>
Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини