RU

Кириленко: Ректорів вузів по рознарядці звозять на зустріч з Кирилом

26.07.2011, 14:49
Кириленко: Ректорів вузів по рознарядці звозять на зустріч з Кирилом - Фото
eeea412836efb6b9692abd0e7019a683.jpg

Кириленко: Ректорів вузів по рознарядці звозять на зустріч з Кирилом
Ректорів державних вузів по рознарядці звозять на зустріч з російським Патріархом Кирилом всупереч Конституції України. Про це заявив лідер партії За Україну, народний депутат від Нашої України - Народної самооборони В’ячеслав Кириленко (на фото).

З його слів, стаття 35 Конституції говорить про те, що "церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви". "Державні чиновники, які сьогодні організують зустріч керівника російської церкви Кирила з ректорами державних українських вузів, прямо порушують Конституцію України", - наголосив політик.

"Ректорів по рознарядці викликають в Київ для того, щоб вони могли прослухати лекцію Кирила про "русскій мір", - додав він.

"У черговий раз ми спостерігаємо за тим, як українська влада надає повне сприяння російській церкві, і це все відбувається на фоні тиску на Українську Православну Церкву Київського Патріархату", - підсумував лідер партії За Україну.

Нагадаємо, сьогодні Патріарх Кирил прибуває в Україну з триденним візитом, присвяченим річниці хрещення Русі. У середу запланована зустріч Кирила з ректорами вузів України в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Вячеслав Кириленко: біографія та добірка новин>>>
Патріарх Кирил: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини