RU

Кириленко радить Ющенкові і Тимошенко частіше зустрічатися віч-на-віч

25.11.2008, 11:55

Лідер фракції БЮТ у Верховній Раді Іван Кириленко заявляє, що він один з небагатьох, хто ще вірить у примирення Віктора Ющенка і Юлії Тимошенко. Для цього, на його переконання, потрібне лише одне: щоб Президент і Прем'єр частіше зустрічалися віч-на-віч.

Зокрема, за інформацією газети "24", І. Кириленко, відповідаючи на питання про можливість примирення В. Ющенка і Ю. Тимошенко, відзначив: "Я з небагатьох, хто в це ще вірить".

За словами політика, він, як свідок і учасник кількох нарад з важливих державних питань у вузькому колі, може засвідчити, що для цього потрібно лише одне: "щоб Прем'єр і Президент частіше зустрічалися віч-на-віч". "А такого, на жаль, не було жодного разу за весь період їх спільної роботи. Про що тоді говорити? Віч-на-віч завжди можна обговорити всі проблеми. Включаючи і особисті відносини", - наголосив нардеп.

Водночас, відповідаючи на питання про те, за яких умов Юлія Тимошенко могла б не балотуватися в президенти, парламентар сказав:
"Я не скажу нічого нового, ніж те, що було сказано нашим лідером на самому початку її роботи Прем'єр-міністром: "Не заважайте працювати, мені цілком досить і тих повноважень, які у мене є на посаді керівника уряду. І тоді мені іншого нічого не треба…" - процитував слова Прем'єра І. Кириленко.

Водночас, БЮТівець відзначив, що "жодного дня не було для нормальної системної роботи, не говорячи про те, щоб думати на перспективу". "Навіть не дали можливості затвердити програму уряду в парламенті. Я вже мовчу про кадрові питання, про побудову вертикалі виконавчої влади, передбаченої Конституцією", - резюмував парламентар.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини