RU

Кириленко підтримав введення санкцій проти 12 видавництв РФ

07.05.2018, 17:33
Кириленко підтримав введення санкцій проти 12 видавництв РФ - Фото
В'ячеслав Кириленко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко підтримав ініціативу Держкомтелерадіо про введення санкцій проти російських видавництв, які продукують і поширюють найбільше видань антиукраїнського змісту. Про це він повідомив в Twitter.

"Реагуючи на звернення громадськості і Держкомтелерадіо підписав доручення відповідним органам влади внести пропозиції щодо запровадження санкцій для 12-ти російських видавництв, які систематично поширюють книжкові видання, зміст яких спрямовано на ліквідацію незалежності України", - зазначив Кириленко.

Держкомтелерадіо було запропоновано винести на розгляд РНБО пропозиції щодо застосування санкцій до юридичних осіб Російської Федерації, які продукують і поширюють на території України видавничу продукцію антиукраїнського змісту. У комітеті відзначили, що до Переліку книжкових видань, зміст яких спрямовано на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, внесено 172 видання, випущених 35 видавництвами.

Серед інших чітко виділяються видавництва, в діяльності яких випуск літератури антиукраїнського змісту займає помітне місце і має систематичний характер. Це, зокрема, такі російські видавництва, як Алгоритм, Книжный мир, Центрполиграф, Эксмо, АСТ, Вече.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини