RU

Кириленко називає перебільшенням заяви про розпад коаліції

17.06.2008, 11:09

Лідер фракції НУНС В'ячеслав Кириленко називає перебільшенням заяву про те, що коаліції не існує. Це він заявив із парламентської трибуни у вівторок.

"Всі чутки і розмови, начебто коаліції не існує, є перебільшенням", - сказав В. Кириленко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В. Кириленко відзначив, що для припинення діяльності коаліції необхідно, аби хоча б одна фракція, що входить до коаліції ухвалила відповідне рішення. Він нагадав, що жодна з фракцій такого рішення не приймала.

Депутат також закликав усі фракції не блокувати пленарне засідання і ефективно працювати. Зокрема, він заявив, що в цей час актуальними є соціальні і економічні питання. У цьому контексті він закликав фракцію БЮТ і уряд дати можливість парламентові заслухати питання про зміни до Держбюджету і внести у Верховну раду законопроекти, що стосуються Земельної реформи та інших документів. "Ми закликаємо не блокувати трибуну і не плести інтриг", - підкреслив В. Кириленко.

Нагадаємо, 6 червня два депутати - Ігор Рибаков (БЮТ) і Юрій Бут (НУНС) - вийшли зі складу коаліції демократичних сил. У свою чергу, народний депутат України від НУНС Іван Плющ заявив, що поки не планує вступати до парламентської коаліції.

Досьє на В'ячеслава Кириленка читайте тут>>>

Розгорнуті довідки про інших відомих персон читайте тут>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини