RU

Кириленко: коаліція ПР і БЮТ працюватиме як закрите акціонерне товариство

05.06.2009, 12:45

Коаліція Партії регіонів і Блоку Юлії Тимошенко діятиме як закрите акціонерне товариство. Про це заявив лідер громадського руху "За Україну" В'ячеслав Кириленко.

"Дві найбільші політичні сили, а на мою думку - це два яскраво виражені політико-фінансові клани, об'єднуються в один клан. Після того, коли вони утворюють спільну коаліцію, для забезпечення життя цієї коаліції змінюють Конституцію, без участі народу. Тоді одним департаментом цього клану стає Кабінет Міністрів, другим - Верховна Рада і третім департаментом є Президент, який тепер вибирається не народом, а членами цього клану. І все це діє як закрите акціонерне товариство і люди не є членами цього товариства", - сказав В.Кириленко, якого цитує прес-служба руху "За Україну".

Він сподівається, що "знайдеться 151 депутат в парламенті, який не проголосує за те, щоб в народу забрати право вибирати собі президента". "А люди цим депутатам допоможуть визначитися не так, як їм велять партійні вожді, а так, як совість і український народ велить", - відзначив В.Кириленко.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що лідери БЮТ і Партії регіонів узгодили проект "Великого договору", який передбачає створення широкої коаліції, а також текст нової Конституції.

В'ячеслав Кириленко: біографія і добірка новин>>>

Створення коаліції БЮТ і ПР: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини