RU

Кириленка в прокуратурі розпитували про "побоїще" в Раді

28.12.2010, 11:53
Кириленка в прокуратурі розпитували про
b61d51df242ad56fe1dbdf6b38351c5d.jpg

Кириленка в прокуратурі розпитували про "побоїще" в Раді
Депутата від НУНС, лідера групи "За Україну!" Вячеслава Кириленка викликали в прокуратуру Києва як свідка у справі про "побоїще" в Верховній Раді 16 грудня. Про це він повідомив журналістам, коли вийшов з прокуратури.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Кириленко уточнив: "Була розмова, був допит по кримінальній справі, яку порушено у зв'язку з подіями 16 грудня в парламенті". За його словами, формулювання відповідає тому, що було озвучено заступником Генерального прокурора в парламенті - про перешкодження діяльності спікера і виконанню народними депутатами службових обов'язків.

Реагуючи на репліку журналістів про те, що В. Кириленка не було під час бійки в Раді, він сказав: "Думаю, це вже така машина, яка працює незалежно від того, чи є в цьому сенс... У будь-якому випадку, вважаю, що тут є елемент політичного тиску на усіх тих, у кого є незалежна політична позиція. А оскільки це на фоні останніх арештів, постійних допитів лідерів опозиції стає нормою в країні, мене цей виклик не дивує. Очевидно, мені нагадують, що я постійно маю бути в політичній формі".

Відповідаючи на питання, в яку сторону "хилять" слідчі, В. Кириленко відзначив: "Ви чули інформацію заступника Генпрокурора. На нашу думку, вона не була об'єктивною, але практика показує, що слідчий - один, а Генеральна прокуратура - інша. Тому загальні контури справи, напевно, будуть вимальовуватися на більш пізніх етапах, коли буде вимальовуватися позиція Генеральної прокуратури".

В. Кириленко також повідомив, що питання йому задавали по усіх подіях, які відбувалися протягом 16 грудня.

При цьому В. Кириленко додав, що про бійку в парламенті 27 квітня йому питання не задавали: "Як не дивно, немає".

Також В. Кириленко повідомив, що на черговий допит його не запрошували. Проте, за його словами, і виклик на сьогодні він отримав повісткою.

Нагадаємо, увечері 16 грудня в парламенті сталася колотнеча між депутатами від БЮТ і Партії регіонів. Регіонали силою захопили президію. У Верховну Раду довелося викликати швидку допомогу.

Попередня бійка в парламенті в день ратифікації "харківських угод" закінчилася масовими "запрошеннями" опозиції в Генпрокуратуру.

В'ячеслав Кириленко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини