RU

Кирил вважає, що не Янукович погіршив відносини з Росією, - ЗМІ

25.07.2011, 16:08

У вівторок голова Російської православної церкви (РПЦ) Кирил приїжджає в Україну. Джерела повідомляють, що тему політичної єдності Кирило зачіпати не буде, оскільки розуміє, що труднощі в українсько-російських відносинах виникли не з вини президента України Віктора Януковича. Про це пише газета Сегодня.

Видання зазначає, що це буде другий візит голови РПЦ в Україну в цьому році. Родзинкою нинішнього візиту, за даними газети, стане "хресний хід" Кирила по п'яти лаврах, який почався 18 липня в Санкт-Петербурзі. Він йде по території трьох держав - Росії, Білорусі і України, причому прибуття учасників ходу в Києво-Печерську лавру приурочено якраз до прибуття Кирила в Київ.

Як розповіло джерело газети в керівництві УПЦ, поєднання візиту з прибуттям хресного ходу буде мотивом для голови РПЦ ще раз нагадати про його ключову ідею - православної єдності народів Русі. При цьому на політичній єдності Кирил акцентувати увагу не буде, оскільки розуміє нинішні складнощі в українсько-російських відносинах і те, що виникли вони не з вини Віктора Януковича.

Видання пише, що це буде один з найкоротших візитів голови РПЦ в Україну: він прилітає в Київ ввечері 26 липня, а відлітає 28-го. І заходів за участю голови РПЦ буде всього два: 27 липня (попередньо об 11:00), в день пам'яті князя Володимира, він проведе молебень біля пам'ятника на Володимирській гірці, а 28 липня, в День хрещення Русі, о 09:00 на Соборній площі Києво-Печерської лаври відбудеться святкова літургія. Крім Кирила в Київ прилітає грузинський патріарх Ілія II.

Голова РПЦ Кирило: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини