RU

Кириченко почав у суді давати свідчення у справі Щербаня

15.05.2013, 16:28
Кириченко почав у суді давати свідчення у справі Щербаня - Фото
Петро Кириченко

В Апеляційному суді Києва почався допит колишнього помічника Павла Лазаренка Петра Кириченка у справі про вбивство Євгена Щербаня.

Кириченко почав у суді давати свідчення у справі Щербаня

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед початком допиту суддя Оксана Царевич зробила кілька зауважень захиснику Тимошенко Сергію Власенку, оскільки той наполягав, що допит незаконний. Захисник сказав судді, що вона ганьбить мантію.

Кириченко почав у суді давати свідчення у справі Щербаня

Власенко заявив, що до суду повинна бути доставлена ​​Тимошенко і продемонстрував написану нею заяву. Крім того, він сказав, що Кириченко повинен давати свідчення в залі суду в Україні, а не через відеозв'язок. "Ми ж не бачимо, хто там з ним поруч сидить і що відбувається. Покажіть нам", - сказав захисник.

Кириченко почав у суді давати свідчення у справі Щербаня
Також Власенко сказав, що у захисту є заява про відвід судді Царевич у зв'язку з її заангажованістю, а також прокурорам і слідчому, але суд не дав можливості їх заявити.

"Ви не суддя, ви абсолютно ангажована людина, яка одягнула мантію і яка ганьбить мантію. Це моя оцінка. Суддя - це людина, яка незаангажовано проводить судочинство, щоб встановити істину, а не виконує замовлення", - сказав Власенко.

Він додав, що захист так і не отримав протоколів допиту Кириченка прокуратурою по цій справі.

Після цього Царевич перейшла до допиту Кириченка.

Нагадаємо, засідання суду не одного разу переносилися.
Юлія Тимошенко жодного разу не була присутня на засіданні суду у цій справі, але заявляла, що Кириченко вже взяв на себе "тягар лжесвідчення".

Раніше в ЗМІ писали, що українська влада за допомогою кримінальної справи проти дружини Кириченка отримала від нього необхідні свідчення, які нібито підтверджують провину Тимошенко у вбивстві Щербаня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини