RU

Киргизстан не згоден з Росією: цукерки Roshen безпечні

14.08.2013, 17:58
Киргизстан не згоден з Росією: цукерки Roshen безпечні - Фото
Фото: прес-служба Roshen
Міністерство охорони здоров'я Киргизстану не виявило шкідливих для здоров'я людини речовин в кондитерській продукції українських компаній корпорації Roshen.

За словами директора департаменту профілактики захворювань і госсанепідемнадзора МОЗ країни Толо Ісакова, в кондитерських виробах Roshen не виявлено бензапирена, а також солей важких металів. "Ми робили лабораторні перевірки на бензапірен, його не виявлено у продукції. У тому числі перевірка проводилася на вміст солей важких металів: миш'яку, свинцю, цинку - їх зміст теж у нормі. Підстав для занепокоєнь у населення немає. Ми перевіряли продукцію, яку брали в різних місцях, з магазинів, з ринків. Українські кондитерські вироби всі нормальні", - сказав Ісаков, якого цитує місцева інформаційна служба Tazabek.

Нагадаємо, 29 липня голова Росспоживнагляду Геннадій Онищенко зробив заяву про заборону ввезення кондитерських виробів компанії Roshen на територію РФ з причини невідповідності вимогам до якості і безпеки. 31 липня Росспоживнагляд призупинив ввезення на територію Росії продукцію чотирьох фабрик української корпорації Roshen: київської, вінницької, маріупольської і кременчуцької.

Після заяви Онищенка перевірку кондитерських виробів Roshen провели Білорусь, Молдова, Таджикистан і Казахстан, але ні в одній з цих країн нічого небезпечного в український цукерках не знайшли. Більше того: в Таджикистані припустили, що Росія спеціально тисне на Україну, а претензії до продукції мають політичний характер.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини