RU

Києву потрібні вибори мера в два тури, - Гайдай

13.02.2013, 13:01
Києву потрібні вибори мера в два тури, - Гайдай - Фото
Сергій Гайдай
Політтехнолог, власник соціально-інжинірингового агентства Гайдай.com Сергій Гайдай вважає, що вибори мера Києва повинні проходити в два тури. Про це він розповів в коментарі ЛІГАБізнесІнформ.

"Закон про проведення виборів мера Києва в два тури зняв би напругу в питанні висунення єдиного кандидата від опозиції. В цьому випадку вибір був би переданий тому, кому належить - киянам. Бо в першому турі можна було б висунути максимальну кількість кандидатів, а в другому турі той, хто проходить далі ставав би автоматично єдиним кандидатом від опозиційних сил ", - каже Гайдай.

"Більше того, кияни, завдяки такому закону отримували б легітимного мера. Обраного безумовною більшістю" - додав він.

Також політтехнолог вважає, що нинішня виборча система відносної більшості в Києві дає певну перевагу найпотенційнішому кандидатові від влади - Олександру Попову перед його опонентами з опозиції. "Влада просто немає сенсу висувати на київські вибори когось іншого, крім діючого голови КМДА - це було б стратегічною помилкою. Адже за нинішньої системи виборів і станом опозиції у Попова шанси підвищуються. Вибори у два тури не залишали б Попову жодних шансів", - підсумував Гайдай.

Досьє на Сергія Гайдая
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини