RU

Київський суд дозволив ГПУ доступ до серверів YouTube

20.05.2016, 17:25
Київський суд дозволив ГПУ доступ до серверів YouTube - Фото
Фото: YouTube
Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання слідчого Генпрокуратури Олексія Богомолова про надання тимчасового доступу до серверів відеохостингу YouTube в США. Відповідна постанова опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень.

Суд дозволив слідчому "тимчасовий доступ до речей і документів, що містять охоронювану законом таємницю, які перебувають у володінні провайдера - компанії YouTube LLC, розташованої за адресою 1600 Amphitheatre Parkway, Mountian View, California, 94043, US., і розміщеної на сайті" YouTube", - йдеться в постанові.

Слідчий ГПУ вважає, що компанія YouTube LLC володіє інформацію про користувача, який опублікував відеозаписи СБУ в рамках справи про продаж піску ДП Спецсервіс Міністерству внутрішніх справ за заниженими цінами - "Як Чеботар пісок продавав серія 1", "Як Чеботар пісок продавав серія 2", "Як Чеботар пісок продавав серія 3". Згідно з рішенням суду слідчий вправі отримати необхідну інформацію протягом місяця.

13 травня 2015 року заступник голови МВС Сергій Чеботар заявив, що йде у відставку через "систематичне цькування у вигляді замовних публікацій" в ЗМІ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини