RU

Київська вчителька з Печерська погрожує самоспаленням

25.12.2012, 15:50
Київська вчителька з Печерська погрожує самоспаленням - Фото
Фото: програма Гроші (1+1)
Київська вчителька Ніна Москаленко погрожує самоспаленням у разі, якщо Апеляційний суд не скасує рішення Печерського суду Києва про позбавлення її житла. Про це вона заявила у вівторок на брифінгу у Верховній Раді.

Вона в черговий раз заявила, що "не винна в тому, що все життя прожила на Печерську, і комусь тепер сподобалася" її земля, передає Українська правда

Москаленко заявила, що її попередили про те, що Апеляційний суд залишить у силі рішення Печерського суду, оскільки "рішення цієї інстанції ніколи не скасовуються".

"Я доведена до відчаю. Якщо Апеляційний суд залишить у силі рішення Печерського райсуду, мені нічого втрачати: я прийду до Верховної Ради, обіллюся бензином і підпалю себе, оскільки жити в цій державі я не можу", - заявила вона.

Вчителька також сказала, що дата засідання Апеляційного суду ще не призначена і спростувала інформацію про те, що вона отримала цілодобову охорону.

Крім того, Москаленко в черговий раз нагадала прізвища людей, які, за її словами, стоять за рейдерськими діями відносно її землі. Зокрема, генерала Станіслава Денисюка (колишнього начальника УМВС в Харківській області, начальника податкової адміністрації Харківської області) та генерала, колишнього начальника УМВС в Сумській області Олександра Москальчука.

Реагуючи на репліку журналістів про те, що інформаційна кампанія проти неї не могла бути спланована лише одними представниками правоохоронних органів, вчителька відповіла: "Рейдери мені завжди говорили, що це впливовий депутат від Партії регіонів і весь час називали прізвище Василя Грицака. Я думала, що хтось використовує його ім'я і зверталася до Грицака з пропозицією зустрітися і поговорити, однак він жодного разу зі мною не зустрівся і, якщо чесно, то після цього мені стало навіть гірше".

Нагадаємо, вчителька Ніна Москаленко вже півроку воює за землю і будинок на Печерську. Вона пережила кілька рейдерських нападів, невідомі вибивали її вікна. Проти самої Москаленко порушили три кримінальні справи і намагалися звільнити з роботи.

За цими діями, як підозрює вчителька та її представники, стоїть Грицак. Також висувалися версії про те, що фігурантами цієї справи є Юрій Бабенко, який володіє кількома ділянками землі поруч, а також Денисюк і Москальчук.

Нещодавно Печерський суд постановив виселити Москаленко з її мамою і неповнолітнім сином з її будинку.

Представники вчительки розповідали, що зверталися до багатьох політиків і депутатів, проте майже ніхто не зміг їм допомогти.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини