RU

Київська прокуратура закрила 35 справ проти активістів Майдану

27.01.2014, 12:34
Київська прокуратура закрила 35 справ проти активістів Майдану - Фото
d7392c7062cc47f6351b422a1ba5e530.jpg
Прокуратура Києва закрила 35 кримінальних проваджень щодо подій, пов'язаних з масовими акціями протесту в листопаді-грудні 2013 року. Про це повідомила прес -служба прокуратури Києва з посиланням на слова її керівника Яни Соболевської.

За її словами, на сьогодні органи столичної прокуратури продовжили практичну реалізацію норм Закону України "Про внесення змін до Закону України про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань".

"В даний час процесуальними керівниками прийнято рішення про закриття 35 кримінальних проваджень, розпочатих у період з 21 листопада 2013 по 26 грудня 2013 року включно. Крім того, прокуратура забезпечила виконання норм цього закону в судах шляхом направлення відповідних клопотань в ще 12 кримінальних процесах", - зазначила керівник прес-служби.

Соболевська сказала, що іншою нормою закону передбачено звільнення від кримінальної відповідальності осіб, підозрюваних або вже засуджених за злочини, пов'язані з акціями протесту в період, визначений законом.

"Тому за участі прокурорів у суді троє підозрюваних вже були звільнені від кримінальної відповідальності. Крім того, органами прокуратури Києва направлено на розгляд суду клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності і покарання ще 18 осіб. Клопотання по двом з них сьогодні планується розглянути у Шевченківському райсуді", - зазначила керівник прес-служби.

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович підтвердив, що він напередодні домовився з опозицією, що після прийняття в парламенті закону про амністію для тих людей, які затримані в процесі акцій в центрі Києва, в тому числі і радикальних, але які не скоювали тяжких злочинів, всі будуть звільнені.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини