RU

Київська Батьківщина вимагає виключити 6 тушок з фракції у Раді

24.04.2013, 16:39
Київська Батьківщина вимагає виключити 6 тушок з фракції у Раді - Фото
d12d220640e7ba91b187ec9d8c362ff6.jpg
Київський осередок партії Батьківщина вважає неприпустимим подальше перебування у складі парламентської фракції народних депутатів, яківсупереч партійній дисципліни не проголосували за недовіру уряду Миколи Азарова. Цю інформацію підтвердила ЛІГАБізнесІнформ прес-секретар київського осередку Лілія Мартиненко.

"Батьківщина вимагає виключити з фракції народних депутатів Віталія Данилова, Дениса Дзензерського, Миколу Мартиненка, Андрія Павелко, Леоніда Сергієнка і Сергія Фаєрмарка (Андрій Шевченко, який не проголосував, мав дозвіл на відсутність у сесійній залі через відрядження)", - сказано в повідомленні.

Звернення до лідера парламентської фракції Арсенія Яценюка і всього складу депутатської фракції було ухвалене сьогодні на міському бюро.

У зверненні партійці відзначають, що в минулому скликанні Юлія Тимошенко за голосування всупереч волі фракції принципово вимагала виключати депутатів-тушок з фракції. "За порушення фракційної дисципліни, незалежно від особистих заслуг і аргументів на свій захист, були виключено багато депутатів, зокрема, і екс-голова Київської Батьківщини Анатолій Семинога", - нагадали в київському осередку.

"Тушки і пристосуванці не мають права входити у фракцію Батьківщина і представляти наших виборців. Політика "і своїм, і чужим" може бути прийнятною тільки за стінами парламенту. Політик, який представляє Батьківщину повинен захищати демократію, ми не можемо дозволити входити до лав нашої фракції людям, що підтримує владу. Єдиним аргументом, який може служити виправданням для депутатів у цій ситуації - фізичний стан здоров'я ", - йдеться у зверненні.

"Київська Батьківщина вимагає від тушок подати заяву про складання депутатських повноважень, а від фракції - поставити на найближчому засіданні фракції питання про їх виключення", - йдеться у вимозі до Яценюка.

Нагадаємо, раніше народні депутати не підтримали відставку уряду Азарова - за проект постанови про недовіру Кабміну проголосували лише 190 осіб. Окрім депутатів ПР і половини комуністів, голосів за відставку уряду недодали депутати від Батьківщини і УДАРу. З 95 депутатів від Батьківщини за відставку уряду проголосували 88, з 42 ударівці - 35.

У залі були відсутні, зокрема, депутати фракції Батьківщина Микола Мартиненко, Андрій Павелко, Леонід Сергієнко, Андрій Шевченко, Віталій Данилов, Денис Дзендзерській, Сергій Фаєрмак. Не були присутні в залі під час голосування також сім депутатів фракції УДАР: Віталій Кличко, Едуард Гурвіц, Микола Паламарчук, Юрій Савчук, Ярослав Дубневич, Віктор Пинзеник, Павло Рябікін. Крім того, за відставку не голосували брати Балоги Петро Порошенко.

Досьє на партію Батьківщина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини